Ink painting- Tape et tape

Marka

2,500 L

Brand:  
Djeco

Ink painting- Tape et tape nga Djeco, një set krijues për fëmijë nga 3 deri në 6 vjeç. Përfshin një aktivitet manual dhe krijues për vajzat dhe djemtë.  Fëmijët tuaj do të argëtohen pafund duke ngjyrosur 4 pikturat e ofruara në set. Ata duhet të përdorin pullat, ku bëjnë shënimet përkatëse dhe më pas duke i ngjyrosur ato realizojnë dekorimet e kërkuara. Madje boja e përzgjedhur është lehtësisht e pastrueshme.

Përfshin:

 • 12 fletë për zbukurim
 • 12 grafika të printuar me gropë
 • 1 broshurë udhëzimi

Karakteristikat:

 • Argëton vogëlushët
 • Rrit aftësitë praktike
 • Ndihmon në njohjen e fotove dhe ngjyrave
 • Mosha e përshtatshme 3-6 vjeç

Të dhëna teknike:

 • Përmasat: 29.5 x 23 x 4 cm

Ka stok

+
 • Ink painting- Tape et tape

  2,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Ink painting- Tape et tape

   2,500 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 01 – Tet 02
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories