Profesionet – Magnetike

Marka

3,600 L

Brand:  
Djeco

Një lojë me të vërtetë argëtuese për fëmijët e moshës +3 vjeç.  Çfarë veshin njerëzit për punë të ndryshme? Seti përmban pjesë veshje dhe aksesorë magnetike për të veshur një mjek, një mësues, një kuzhinier dhe një zjarrëfikës. Përmban dy anë, një vajzë dhe një djalë bashkë me 20 pjesë të ndryshme magnetike. Fëmijët do të argëtohen duke krijuar veshjet e ndryshme për personazhe të ndryshme. Kjo lojë ndihmon në zhvillimin e imagjinatës krijuese dhe të menduarit logjik.

Karakteristikat:

 • Lojë argëtuese dhe kreative
 • Ndihmon në zhvillimin e imagjinatës krijuese dhe të menduarit logjik.
 • Seti përmban pjesë veshje dhe aksesorë magnetike për të veshur një mjek, një mësues, një kuzhinier dhe një zjarrëfikës
 • Përmban dy anë, një vajzë dhe një djalë bashkë me 20 pjesë të ndryshme magnetike

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 16 x 21 x 6 cm
 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 46 x 16 x 5 cm
 • I përshtatshëm për moshat: 4- 8 vjeç

Ka stok

 • Profesionet - Magnetike

  3,600 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Profesionet - Magnetike

   3,600 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Sht 30 – Tet 01
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   4- 8 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories