Jastëk i pjerrët Candide (15°)

Marka

3,200 L

Brand:  
Candide

Jastëk i pjerrët Candide mundëson që fëmija juaj të flejë pak i pjerrët (kënd i pjerrësisë 15 gradë) me pjesën e sipërme të trupit pak më të lartë. Ky pozicion rekomandohet nga pediatrit sepse ndihmon në frymëmarrje dhe tretje. Gjithashtu rekomandohet për  infeksione në vesh, ftohje dhe infeksione të tjera të frymëmarrjes.

Karakteristika:

 • Rrafsh i pjerrët 15° për djep.
 • Lehtëson frymëmarrjen dhe tretjen e fëmijës suaj
 • Vendoset midis dyshekut dhe çarçafit të montuar, nën kokë
 • Mbulesa prej pambuku organik 100% e certifikuar GOTS, për të respektuar shëndetin e foshnjës
 • E lëvizshme
 • Prodhuar në Francë

Të dhëna teknike:

 • Mbulesa: 100% pambuk organik
 • Kënd i prirjes: 15 °
 • Madhësia: 70 x 140 cm
 • Prodhuar në Evropë sipas standardeve evropiane

S’ka stok

 • Jastëk i pjerrët Candide (15°)

  3,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Jastëk i pjerrët Candide (15°)

   3,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories