Jastëku për zhvillim 0- 4 muajsh

Marka

4,165 L

Brand:  Traumeland

Jastëku për zhvillim 0- 4 muajsh, veçantia e të cilit është ndihmesa në frymëmarrje optimale dhe përshkueshmëria e ajrit.  Përdorimi i tij ndihmon në parandalimin e deformimeve të kokës, madje dhe ku ka ekzistuese, i rregullon. Materiali me një shtresë 3D parandalon djersitjen në zonën e qafës dhe pjesën e pasme të kokës. Mbulesa e lëvizshme është mjaft e butë dhe mund të pastrohet higjenikisht në lavatriçe në çdo kohë.

Karakteristikat:

 • Ndihmon në parandalimin e deformimeve të kokës
 • Ndihmon në përmirësimin e deformimeve ekzistuese
 • Parandalon djersitjen në qafë dhe pjesën e pasme të kokës

Të dhëna teknike: 

 • Jastëku: 100% poliester
 • Mbushja: 100% fibër
 • Mbulesa: 97% Tencel, 3% Elastane
 • Prodhuar në Austri
 • Lahet me makinë larëse deri në 60 ° C

 

Ka stok

+
 • Jastëku për zhvillim 0- 4 muajsh

  4,165 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Jastëku për zhvillim 0- 4 muajsh

   4,165 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 05 – Qer 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust

    

    

   Marka

   Traumeland

   Mosha

   0- 4 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories