Jelek noti Ocean Treasure Rose

Marka

6,400 L

Brand:  
SunnyLife

Gjatë një dite në pishinë ose në plazh, siguria e fëmijëve është më e rëndësishmja. Fëmijët mund të argëtohen pafund në mënyrë të sigurt me jelekët e notit dhe shpëtimit nga SunnLife. Ky jelek shpëtimi është ideal për fëmijët e moshës 1 deri në 3 vjeç. Me një rrip të rregullueshëm midis këmbëve, duke parandaluar ngritjen e jelekut, siguron një përshtatje të përsosur. Bërë nga material neopren, i qëndrueshë për lëvizje dhe ngrohtësi.

Karakteristikat:

 • Jelek shpëtimi për fëmijët
 • Me dizajn  plot ngjyra verore
 • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina
 • Ofron siguri dhe  përshtatje të përsorur
 • Bërë material neopreni

Të dhënat teknike:

 • Përmasat (2-3 vjeç): 35 x 37 x 6 cm
 • Përmasat (1-2 vjeç): 32.5 x 34 x 6 cm
 • Pesha mbajtëse (2-3 vjeç): 18 kg
 • Pesha mbajtëse (1-2 vjeç): 15 kg
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Jelek noti Ocean Treasure Rose

  6,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Jelek noti Ocean Treasure Rose

   6,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   SunnyLife

   Mosha

   1- 2 vjeç, 3- 6 vjeç

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Jelek noti Ocean Treasure Rose”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories