Valixhe me rrota për fëmijë

Marka

11,600 L

Brand:  
Battat

Woofer On the Gogo™ është një shoqërues i shkëlqyeshëm në udhëtim. Shtyjeni ose tërhiqeni, kjo valixhe për të vegjlit është e lehtë, e fortë dhe argëtuese! Shihni sytë e Woofer-it të ndriçojnë dhe dëgjoni një tingull të vogël kur shtypni veshët e tij. Kjo lodër lëvizëse është  e lehtë për t’u hapur, mban deri në 50 kg dhe është bërë nga materiale 100% të riciklueshme

Karakteristikat kryesore:

E mbyllur ka madhesinë e një dore ndërsa kur hapet mund të dyfishojë përmasat për tu kthyer lehtësisht në një valixhe për të vegjlit

Praktike për udhëtime me traget, trena dhe avionë

Praktike në hapje dhe mbyllje

Vjen me një rrip të heqshëm

Mosha  +2 vjeç

E kompletuar me 3 bateri AAA

S’ka stok

 • Valixhe me rrota për fëmijë

  11,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Valixhe me rrota për fëmijë

   11,600 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories