Joolz Hub Cocoon Awesome anthracite

Marka

22,100 L

Brand:  
Joolz

Dizajni ergonomik e mirëpret fëmijën në një përqafim të ngrohtë, duke e mbrojtur atë nga era dhe temperaturat më të ftohta. Përdorni dyshekun për gjashtë muajt e parë, për t’i ofruar shpinës së vogël shumë më tepër mbështetje në pozicionin shtrirë. Në ditët e nxehta të verës, pjesa e përparme lejon që ajri i pastër të rrjedhë, duke kontrolluar natyrshëm temperaturën e trupit të foshnjës. Dhe, nëse jeni duke udhëtuar me makinë, karroca e lehtë paloset lehtë me karrocën, pastaj ngarkojeni të dyja në bagazh dhe bëhuni gati për të shkuar sa hap e mbyll sytë.Joolz Cocoon vjen me një dyshek të përshkueshëm nga ajri, kështu që fëmija juaj do të shtrihet rehat dhe i sigurt në karrocë. Joolz Hub Cocoon është e lehtë për t’u lidhur me karrocën.

Karakteristikat:

 • Djepi Joolz Hub është i përshtatshëm nga lindja deri në 18 muajsh
 • Dizajn ergonomik
 • Perfekt për si ne të ftohtë dhe të ngrohtë
 • Ofron rehati dhe siguri maksimale
 • Lidhet me lehtësi me karrocën

Të dhëna teknike:

 • Mosha: Nga 0-18 muajsh
 • Pesha: 1 kg

S’ka stok

 • Joolz Hub Cocoon Awesome anthracite

  22,100 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Joolz Hub Cocoon Awesome anthracite

   22,100 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Weight 13.4 kg
   Dimensions 101 × 56 × 131 cm
   Marka

   Joolz

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories