Kafshë Safari Puzzle

Marka

3,485 L

Brand:  Melissa & Doug

Kafshë Safari Puzzle | Duart e vogla dhe imagjinatat e mëdha do t’i duan këto kafshë miqësore prej druri me hundë të mëdha! Tigri, gjirafa dhe luani i buzëqeshur kanë pullat prej druri për hundët që janë lehtësisht të përdorueshme.

Foshnjat dhe fëmijët e vegjël do të kënaqen në ndarjen e pjesëve me fotot në tabelën prej druri të fortë nga bordi enigmë, duke zbuluar ngjyrat dhe modelet, dhe zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike. Luaj Lojërat e para dhe lojërat shfaqin ngjyra të ndritshme, modele të guximshme dhe modele të çuditshme që rrisin aftësitë ndërsa ndezin imagjinatë dhe çudi – që nga fillimi! Përshtatshme për mosha +12 muajsh.

Ka stok

+
 • Kafshë Safari Puzzle

  3,485 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kafshë Safari Puzzle

   3,485 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 03 – Qer 03
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories