Kafshët prej druri të fermave në tren

Marka

4,675 L

Brand:  Melissa & Doug

Kafshët prej druri të fermave në tren | Fëmijët do të kalojnë orë të bukura  me këtë tren prej druri të adhurueshëm prej 6 copash që merr udhëtarët e kafshët në fermë! Të tre pjesët e kafshëve në fermë (derri, lopa dhe kali) përshtaten në makinat e trenit dhe vendosen e hiqen mbi baza. Fëmijët mbi 18 mujash do të kënaqen kur të luajnë me këta personazhe tërheqës ndërsa zhvillojnë aftësi kreative të shkëlqyera. Lodra shfaq ngjyra të ndritshme dhe modele  që rrisin aftësitë ndërsa ndezin imagjinatë tek fëmijët!

S’ka stok

 • Kafshët prej druri të fermave në tren

  4,675 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kafshët prej druri të fermave në tren

   4,675 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   SKU: 000772146081 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories