Kaktus balance

Marka

6,000 L

Brand:  Plan Toys

Çdo copë druri ndryshon në madhësi dhe hije duke i inkurajuar fëmijët të vëzhgojnë dhe vërejnë dallimet. Fëmijët duhet të përqëndrohen në shtimin e segmenteve në kaktus pa e lënë atë të bjerë përmbys.  Secila pjesë e Kaktusit Balancues është pa buzë të mprehta dhe substanca të dëmshme. Kjo lojë ndihmon fëmijët të kuptojnë lidhjen midis shkakut dhe pasojës duke rritur edhe aftësitë e tyre për zgjidhjen e problemeve. Gjithashtu zhvillon koordinimin sy- duar dhe aftësi të shkëlqyera motorike. Kaktusit Balancues çshtë i përshtatshëm për fëmijët +3 vjeç. Vjen i paketuar në një kuti të vogël e përkryer për tu marrë me vete edhe gjatë udhëtimeve. Ndërtuar nga druri i ricikluar pa kimikate, i tharë me furrë, me ngjyra jo toksike, me bazë uji.

Karakteristikat:

 • Shkathtëson fëmijët
 • Zhvillon koordinimin sy- duar dhe aftësi të shkëlqyera motorike
 • Aftëson dhe zhvillon të menduarit logjik dhe strategjik
 • Ndërtuar nga druri i ricikluar pa kimikate, i tharë me furrë, me ngjyra jo toksike, me bazë uji
 • Ndihmon fëmijët të kuptojnë lidhjen midis shkakut dhe pasojës

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 3.3 x 3.3 x 4.5 cm
 • Pesha: 0.55 kg

 

Ka stok

+
 • Kaktus balance

  6,000 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Kaktus balance

   6,000 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 07 – Dhj 07
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

    

    

   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +3 vjeç

   Barkodi: 8854740041012 Kategoria: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories