Tabelë – Ora & Moti

Marka

5,100 L

Brand:  Plan Toys

Një lojë e dobishme dhe argëtuese me anë të së cilës fëmijët do të mësojnë të lexojnë orën, të kuptojnë ndarjen e ditës në 24 orë si dhe të njihen me 4 stinët e vitit. Do të mësojnë se si ndryshon moti përgjatë stinëve duke kaluar nga dielli në shi dhe në borë.  Tabela është e pajisur me dy dërrasa të zeza dhe një mbajtës shkumësi ku fëmijët mund të shkruajnë konceptet e reja që kanë mësuar. Shkumësi nuk përfshihet në paketim.

Karakteristikat:

 • Tabelë për mësimin e orës, motit dhe stinëve
 • E pajisur me dy dërrasa të zeza
 • Mund të varet në mur
 • I përshtatshëm për fëmijët +3 vjeç

 

Ka stok

 • Tabelë - Ora & Moti

  5,100 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Tabelë - Ora & Moti

   5,100 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 07 – Dhj 07
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Përmasa 28 × 12.5 × 11.5 cm
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +3 vjeç

   Barkodi: 8854740053596 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories