Kali lëkundës

Marka

9,900 L

Brand:  
Djeco

Kali lëkundës mahnitës na kthen pas në kohë dhe e bën në mënyrën më të bukur, si një aventurë magjike. Ky lëkundës, për vogëlushët +12 mujash, vjen me një dizajn klasik, duke mos dalë nga tradicionalja, e duke kombinuar ngjyrën natyrale të drurit me të verdhën. Vogëlushët do ta adhurojnë menjëherë. Përshtatet kudo, në dhomën e ndenjës, në këndin e lojrave apo në dhomën e fëmijëve. Argëtimi nuk ka fund. Është i bërë nga materiale prej druri cilësorë dhe me lartësi prej 26 cm.

Karakteristikat:

 • Kali lëkundës mahnitës na kthen pas në kohë dhe e bën në mënyrën më të bukur, si një aventurë magjike.
 • Dizajn klasik duke mos dalë nga tradicionalja
 • Vogëlushët do ta adhurojnë
 • Përshtatet kudo, në dhomën e ndenjës, në këndin e lojrave apo në dhomën e fëmijëve
 • Është i bërë nga materiale prej druri cilësorë
 • Vjen i paketuar bashkë me udhëzimet montuese
 • Montohet dhe çmontohet me shumë lehtësi

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +12 muajsh
 • Përmasat: 47 x 64 cm

S’ka stok

 • Kali lëkundës

  9,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kali lëkundës

   9,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +12 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories