Kali lëkundës

Marka

11,600 L

Brand:  
Djeco

Kali lëkundës na kthen pas në kohë në mënyrën më të bukur, si në një aventurë magjike. Ka një stil tradicional me ngjyra të çelura e të ëmbla pastel. Vogëlushët do ta adhurojnë menjëherë. Përshtatet kudo, në dhomën e ndënies, në këndin e lojrave apo në dhomën e fëmijëve. Është i bërë nga materiale druri cilësor dhe ngjyrat janë jo toksike me bazë uji. Kompletohet nga një mbrojtëse e cila hiqet me rritjen e moshës për më shumë siguri.  Përveç se argëtues është i përsosur për zhvillimin e ekuilibrit, koordinimin dhe forcimin e këmbëve. Një dhuratë e trashëgueshme ndër breza që nuk do e humbë kurrë magjinë e saj.

Karakteristikat:

 • Mosha: +1 vjeç
 • Përmasat: 64 x 47 x 36 cm

Ka stok

+
 • Kali lëkundës

  11,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kali lëkundës

   11,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +1 vjeç

   SKU: 3070900061323 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories