Kallëp akulloreje Dino- Wheat yellow

Marka

3,700 L

Brand:  
Liewood

Kallëpet e akullores Manfred ju lejojnë të bëni akullore në forma të lezetshme. Format e ripërdorshme të akullores prej silikoni janë një mënyrë ideale për t’u freskuar në një ditë të nxehtë vere. Shkopinjtë e akullit janë bërë nga PLA e biodegradueshme. Ky set është i përbërë nga 100% silikoni ushqimor, është i pathyeshëm, i butë dhe i përkulshëm.

 • Silikoni 100% hipoallergjik
 • Pa ftalate
 • Kontakt i sigurt me ushqimin
 • I sigurt në larës enësh
 • Kallëpët 100% silikon dhe shkopinjt 100% PLA

S’ka stok

 • Kallëp akulloreje Dino- Wheat yellow

  3,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kallëp akulloreje Dino- Wheat yellow

   3,700 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Liewood

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Kallëp akulloreje Dino- Wheat yellow”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   SKU: 5713370445993 Category:
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories