Kamion prej druri

Marka

26,100 L

Brand:  Moulin Roty

Vogëlushët tuaj do argëtohen pamasë me këtë kamion prej druri, i cili është i gatshëm për aventura brenda shtëpisë. Është i ndërtuar prej druri dhe ofron siguri për vogëlushët tuaj. Kombinimi i ngjyrave blu dhe natyrale e bën akoma më të adhurueshëm.  Madje vogëlushët do kënaqen pa fund duke transportuar me vete edhe lodrat e tyre sa në një vend në tjetrin. Kamioni lodër është një ide e bukur dhurate dhe falë dizajnit të tij përshtatet perfekt edhe në dhomën e fëmijëve.

Karakteristikat:

 • Argëtim dhe kënaqësi pafund
 • I bërë prej druri
 • Vogëlushët mund të marrin edhe lodrat e tyre
 • Lahet dhe pastrohet me lehtësi
 • Ide e bukur dhurate

Të dhënat teknike:

 • Përmasa: 51 x 23 x 38 cm
 • Mosha: +12 muajsh

S’ka stok

 • Kamion prej druri

  26,100 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Kamion prej druri

   26,100 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Barkodi: 3575677208082 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories