Kangaroo muslin cloth- Bliss Rose

Marka

2,800 L

Brand:  Trixie

Kangurët i adhurojnë përqafimet, po ashtu edhe vogëlushët tuaj. Janë shoqëruesit më të mirë të të vegjëlve tuaj edhe gjatë periudhës së gjumit. Mbulesa e muslinit e bërë 100% nga pambuku organik ofron rehati dhe butësi maksimale në mënyrë që vogëlushët tuaj të bëjnë një gjumë të rehatshëm. Veçantia e materialit prej pambuku organik është se ajroset duke mos lejuar mbinxehje dhe djersitje për të vegjlit.

Karakteristikat:

 • Bërë nga 100% produkt organik
 • Ofron rehati dhe butësi maksimale në mënyrë që vogëlushët tuaj të bëjnë një gjumë të rehatshëm
 • Materiali ajroset duke mos krijuar mbinxehje dhe djersitje për të vegjlit
 • Shoqëruesit perfekt të gjumit

Të dhënat teknike:

 • Materiali: 100% pambuk organik
 • Përmasat: 65 x 50 cm

S’ka stok

 • Kangaroo muslin cloth- Bliss Rose

  2,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kangaroo muslin cloth- Bliss Rose

   2,800 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Trixie

   Materiali

   100%  Pambuk Organik

   Ngjyrë

   Bliss Rose

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories