Kangur BabyBjörn® Move 3D Mesh – Dusty Pink

Marka

19,800 L

Brand:  
BabyBjorn

Rehati dhe kënaqësi maksimale për të gjithë prindërit me kangurin Move nga BabyBjörn. Falë suportit të integruar në pjesën e shpinës, një rripi në bel dhe rripave të mbushura në shpatull që sigurojnë shpërndarjen e peshës në mënyrë optimale, ju do të mund ta përdorni kangurin jo vetëm për shëtitje të shkurtra por edhe për periudha më të gjata kohe. Mund ta vini dhe ta hiqni vetë, pa ndihmë dhe pa e zgjuar bebin nga gjumi. Rrjeta e butë siguron kalimin e ajrit dhe e mban temperaturën e trupit të freskët gjatë gjithë kohës. Pëlhura përshtatet me formën e trupit të fëmijës, duke i dhënë mbështetje të mirë shpinës, këmbëve dhe ijeve. Duke e prekur, mund të ndjeni përmes pëlhurës se pjesa e pasme e trupit merr një kthesë natyrale në formë C-je.

*Të gjitha pëlhurat që vijnë në kontakt me lëkurën e foshnjës tuaj plotësojnë kërkesat e OEKO-TEX Standard 100, klasi 1 për produktet e bebeve. Kjo do të thotë se ato janë të buta dhe të sigurta për lëkurën e foshnjes tuaj. Gjithashtu Baby Carrier Mini është në përputhje me standardet evropiane EN 13209-2: 2015 dhe ato amerikane ASTM F2236.

Karakteristikat:

 • Kangur për foshnje dhe fëmijë nga 0 deri  në 15 muajsh
 • Materiali rrjetë kalon ajrin dhe ndalon mbinxehjen e trupit
 • Mbështetje e integruar e shpinës
 • Stabilitet, rehati dhe butësi e jashtëzakonshme
 • Mund ta vendosni fëmijën me fytyrë nga ju ose nga rruga si edhe në shpinë
 • Mundësi rregullimi të përmasave teksa fëmija rritet dhe zgjatet

Të dhënat teknike:

 • Mosha: 0-15 muajsh (3,2 deri në 12 kg)
 • Gjatësia: nga 53 cm
 • Përbëhet nga 100% poliestër
 • Lahet në lavatriçe me 40°C
 • Duhet të lahet më vete dhe nuk duhet tharë në tharëse

Ka stok

+
 • Kangur BabyBjörn® Move 3D Mesh - Dusty Pink

  19,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kangur BabyBjörn® Move 3D Mesh - Dusty Pink

   19,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabyBjorn

   Ngjyrë

   Dusty Pink

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories