Kangur Move 3D Mesh Sage green

Marka

19,800 L

Brand:  
BabyBjorn

Move 3D Mesh  është projektuar për prindërit që duan të dalin me fëmijën dhe kanë nevojë për një mbajtëse të rehatshme për fëmijë. Përmban mbështetje të integruar të shpinës, një rrip beli dhe rripa shpatullash të mbushura që ofrojnë lehtësim presioni. Rrjeta e butë dhe e ajrosur e mban fëmijën të freskët dhe të rehatshëm ndërsa është në mbajtëse. Mbështetja e kokës, pozicioni i këmbës dhe gjatësia janë të rregullueshme, duke i dhënë fëmijës suaj mbështetjen e duhur dhe rehati makimase. Kanguri BabyBjorn është ergonomik dhe i butë, një zgjedhje e zgjuar që do bëjë të mundur shtimin e afrimitetit prind-fëmijë që në ditët e para. 

Karakteristikat:

 • I përshtatshëm nga të porsalindurit deri  në 15 muajsh
 • I butë dhe fleksibël
 • Materiali rrjetë mundëson ajrosje më të mirë dhe mos djersitje
 • Mbështetje e integruar e shpinës
 • Stabilitet, rehati dhe butësi e jashtëzakonshme
 • Pozicionim mbajtës me tre pozicione të ndryshme
 • Mundësi rregullimi për përmasat mbajtëse
 • Pëlhura e rrjetës është prej 100% poliestër
 • Përmbush certifikim e Oeko-Tex Standard 100

Të dhëna teknike:

 • Përbërë nga material rrjetë
 • Lahet në lavatriçe me 40 gradë
 • Thahet në proces natyral
 • Nuk duhen përdorur zbardhues

S’ka stok

 • Kangur Move 3D Mesh Sage green

  19,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kangur Move 3D Mesh Sage green

   19,800 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabyBjorn

   Ngjyrë

   Sage Green

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories