Kapele e dyanshme – Pika /Rozë

3,500 L

Brand:  Lässig

Kapele verore për vogëlushë, mund të vishet nga ana me pika ose nga ana rozë. E përshtatshme për vogëlushët e moshës nga 3 deri në 36 muajsh. Materiali me mbrojtje UV 80siguron mbrojtje nga rrezet e dëmshme të diellit. Përthith lagështinë dhe parandalon mbi- nxehjen dhe falë rripit elastik siguron rehati maksimale edhe kur fëmijët janë në lëvizje.

Karakteristikat:

 • Kapele verore e dyanshme
 • Me mbrojtje 80 ndaj rrezeve UV
 • Përmasa ideale për të mbrojtur edhe fytyrën
 • Ripat e sigurojnë kapelen në kokë që të mos e humbni edhe kur fëmijët janë në lëvizje

Të dhënat teknike:

 • Materiali: 100% poliestër e ricikluar
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Kapele e dyanshme - Pika /Rozë

  3,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kapele e dyanshme - Pika /Rozë

   3,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Mosha

   3- 6 muajsh

   Ngjyrë

   Powder pink

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories