Kapele verore me strehëz të gjatë Jags- Light blue

Marka

3,500 L

Brand:  Lässig

Kapele verore, me strehëz të gjatë për të mbrojtur pjesën e qafës,  me material mbrojtës UV 80, siguron mbrojtje nga rrezet e dëmshme të diellit. Përthith lagështinë dhe parandalon mbi- nxehjen dhe falë rripit elastik siguron rehati maksimale edhe kur fëmijët janë në lëvizje.

 

 • Kapele verore me strehëz të gjatë
 • Me ngjyrë blu të çelët
 • Me mbrojtje  ndaj rrezeve UV80
 • Ripat e sigurojnë përshtatje perfekte
 • Material 100% poliester i ricikluar

 

 

 

 

  Hurry up! Sale end in:
+
 • Kapele verore me strehëz të gjatë Jags- Light blue

  3,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kapele verore me strehëz të gjatë Jags- Light blue

   3,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 12 – Dhj 12
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Lässig

   Mosha

   6 muajsh, 18 muajsh, 36 muajsh

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Kapele verore me strehëz të gjatë Jags- Light blue”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   SKU: N/A Categories: ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories