Karnavali Muzikor Animambo

Marka

5,100 L

Brand:  
Djeco

Karnavali Muzikor Animambo është një lodër muzikore prej druri, shumëngjyrëshe, që përfshin 4 vegla muzikore të përshtatshme për fëmijë të moshës +2 vjeç. Cembal, daulle, ksilofon dhe marakas janë pjesët përbërëse të kësaj mini orkestre, në të cilën vogëlushët tuaj do të luajnë dhe argëtohen pafundësisht.  Karnavali Muzikor Animambo do t’i lejojë fëmijës tuaj të zgjohet në muzikë, të mësojë të dallojë tingujt dhe të zhvillojë ndjenjën e  ritmit. Lodra vjen me një shkop druri për të krijuar tinguj dhe melodi të ndryshme. Do ishte edhe dhurata perfekte për vogëlushët, të cilët do të mësojnë të dallojnë tingujt, zhvillojnë ndjenjën e tyre ritmike dhe mund të zgjojnë shpirtin e artistit që në vegjëli.

Karakteristikat: 

 • Argëtim dhe kënaqësi pafund
 • Vogëlushët mund të krijojnë ritmet e tyre të para
 • Kjo lodër do të nxitë imagjinatën dhe krijueshmërinë
 • Rrit koordinimin sy- duar
 • Rrit aftësinë për t’u përqëndruar
 • Rrit mprehtësinë dëgjimore
 • Ide e bukur dhurate

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e paketimit: 37.5 x 24.5 x 9 cm
 • Përmasa: 36.5 x 23.5 x 8 cm
 • Mosha: +2 vjeç

Ka stok

 • Karnavali Muzikor Animambo

  5,100 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karnavali Muzikor Animambo

   5,100 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 04 – Tet 04
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +2 vjeç

   SKU: 3070900060272 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories