Karrige e lartë Stokke® Clikk™ Clover Green

Marka

27,800 L

Brand:  
Stokke

Karrige e lartë Stokke® Clikk™ është projektuar për të ndihmuar të gjithë prindërit e rinj në 6 muajt e parë të ardhjes në jetë të vogëlushëve të tyre. Ky produkt është arritur pas konsultimeve se se çfarë është me të vërtetë e rëndësishme gjatë vakteve familjare për prindërit. Stokke® Clikk ™ është krijuar për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja në një zgjidhje! Do të jeni në gjendje të shijoni kohën e ushqyerjes me foshnjën tuaj në një mënyrë të thjeshtë dhe të rregullt, me një karrige të lartë me një dizajn unik dhe minimal. Dhe mbi të gjitha e thjeshtë për t’u përdorur.

Çfarë e bën kaq të vyer:

 • Përfshin gjithçka që ju nevojitet: karrige e lartë, tabaka dhe rrip sigurimi
 • Montohet shpejt
 • E lehtë në peshë, për tu lëvizur
 • Pastrohet lehtë falë sipërfaqes së lëmuar
 • Rripi është i lehtë për tu shkëputur dhe lahet në lavatriçe
 • Rrip sigurie me pesë pika
 • Çertifikuar, testuar dhe aprovuar nga JPMA
 • Çertifikuar GS Intertek
 • Nuk përmban asnjë substancë të dëmshme
 • Çertifikuar nga FSC®, këmbët e karriges janë prodhuar nga dru ahu (Made in EU)
 • Ofron rehati maksimale
 • Projektuar ergonomikisht për fëmijë nga 6 muaj deri në 3 vjeç
 • Tre konfigurime për ulëse optimale në çdo moshë
 • Pllakë mbështetëse për këmbët,  e rdisponueshme në dy pozicione
 • Jastëk opsional për t’i dhënë butësi dhe rehati më të madhe

Ka stok

+
 • Karrige e lartë Stokke® Clikk™ Clover Green

  27,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karrige e lartë Stokke® Clikk™ Clover Green

   27,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 10 – Dhj 10
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Stokke

   Ngjyra

   Jeshile pastel

   SKU: 7040355520023 Categories: ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories