Karrige lëkundëse Baby Adventures me stol për këmbë- E bardhë

51,200 L

Karrigia lëkundëse Classic Baby Adventure imiton lëvizjen natyrale të foshnjës kur është brenda barkut të nënës për të ndihmuar ndjeshëm në qetësimin e tyre. Është krijuar për të ofruar rehati maksimale gjatë ushqyerjes me gji të foshjeve. Karrigia vjen me një dizajn plotësisht ergonomik, me fleksibilitet në pozicionime, duke mundësuar 3 pozicionime të ndryshme. Dizajni modern dhe stili e bëjnë lehtësisht të përshtatshme në pjesë të ndryshme të shtëpisë. Materiali dru dhe jastëkët e butë e relaksues e bëjnë atë ideale. Karrigia vjen e shoqëruar edhe me një stol për të mbështetur këmbët, për një pozicion sa më komod.

Karakteristikat:

 • Ideale për ushqyerjen me gji dhe lëkundjet relaksuese të foshnjës
 • Dizajn modern dhe plotësisht egonomike
 • Mundëson 3 pozicione të ndryshme
 • Ofron relaks dhe komoditet maksimal
 • Bashkë me stol për mbështetjen e këmbëve
 • Stili i përshtatet arredimit të shtëpisë
 • Jastëkë të butë dhe të rehatshëm
 • Strukturë me material druri

Të dhënat teknike:

 • Përmasat (karrigia): 110 x 60 x 100 cm
 • Përmasat (stoli): 40 x 60 x 37 cm
 • Pesha: 15 kg
 • Materiali: Dru

Ka stok

+
 • Karrige lëkundëse Baby Adventures me stol për këmbë- E bardhë

  51,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karrige lëkundëse Baby Adventures me stol për këmbë- E bardhë

   51,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories