Karrige Lulu – Les Moustaches

Marka

10,400 L

Brand:  Moulin Roty

Karrige për fëmijë Les Moustaches me material druri të fortë dhe rezistent. Mbështetësja e gdhëndur me formën e fytyrës së një maceje është një element dekori i bukur dhe i veçantë. Ajo është e lidhur me dy shufra metalike që i japin qëndrueshmëri dhe siguri të lartë karriges. Përmasat janë të menduara posaçërisht për fëmijët nga 3 vjeç e sipër duke e bërë këtë karrige ideale si për të lexuar e studiuar ashtu edhe për të luajtur.

*Përshtatet me elemtë të tjerë arredimi si tavolinë dhe karrige nga koleksioni ”Les Moustaches”

Karakteristikat:

 • Sipërfaqja e karriges mund të lahet lehtë me një sfungjer të njomë
 • Mbështetësja është e lidhur me dy shufra metalike që i japin qëndrueshmëri dhe siguri të lartë
 • Ideale për të lexuar, për të luajtur ose për të ngrënë vakte të shpejta
 • Përshtatet lehtësisht me arredimin e dhomës së fëmijëve
 • Pjesë e koleksionit Les Moustaches të përbërë nga lloje të ndryshme karrigesh e tavolinash

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 30 x 30 x 56 cm
 • Materiali: Dru dhe MDF
 • E përshtatshme për moshat +3 vjeç

Ka stok

 • Karrige Lulu - Les Moustaches

  10,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karrige Lulu - Les Moustaches

   10,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Shk 06 – Shk 06
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Ngjyra

   Portokalli

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories