Karrige për fëmijë të vegjël – Plan Toys S

Marka

9,200 L

Brand:  Plan Toys

Karrigia e parë perfekte për të vegjlit tuaj, e krijuar për të kryer një mori aktivitetesh brënda ambjenteve të shtëpisë nga mëngjesi deri në darkë! Me forma të rrumbullakëta ergonomike dhe linja elegante, kjo karrige është jo vetëm e fortë dhe e rehtashme për fëmijët por gjithashtu ofron një suport fastastik për shpinën dhe shtyllën kurrizore.

E ndërtuar nga druri i ricikluar i gomës i tharë në furrë pa kimikate, e montuar me ngjitës E-zero pa formaldehid dhe e veshur me ngjyra jo toksike me bazë uji.

Karakteristikat:

 • E përshtatshme për fëmijët nga mosha +3 vjeç
 • Forma ergonomike të përshtatshme për kurrizin e fëmijëve të vegjël

Të dhëna teknike:

 • Përmasat: 29.9 x 27.5 x 35.5 cm
 • Materiali: Dru
 • Karrigia vjen e pa montuar
 • Këmbët mund të montohen dhe hiqen shumë lehtësisht
 • Lartësia e ulëses nga toka është 21.6 cm

S’ka stok

 • Karrige për fëmijë të vegjël - Plan Toys S

  9,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karrige për fëmijë të vegjël - Plan Toys S

   9,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Masa

   29,9 x 27,5 x 35,5 cm

   SKU: 8854740087010 Category: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories