Uturak për fëmijë Rozë/E Bardhë

Marka

4,900 L

Brand:  
BabyBjorn

Fëmija juaj mund të ulet, të pushojë dhe të marrë gjithë kohën që i nevojitet në këtë karrige speciale e të rehatshme, Powder Pink/White, me konture të buta, një mbështetëse të lartë dhe mbështetëse krahësh. Shiriti i gomës poshtë e mban karrigen e vogël të vendosur fort në dysheme dhe lartësia e karriges e bën të lehtë që fëmija juaj të ulet dhe të ngrihet pa ndihmë. Karrigia Potty është shumë e lehtë për t’u pastruar. Thjesht hiqni pjesë e brendshme, zbrazni dhe shpëlajeni me ujë. Është e projektuar dhe prodhuar duke plotësuar të gjitha standartet e sigurisë.  Karrigia Potty është prej polipropileni (PP) dhe elastomer termoplastik (TPE). Pa BPA dhe pa PVC, duke e bërë plotësisht të sigurtë. Zakonisht prindërit fillojnë ta përdorin midis moshave +18 muajsh.

Karakteristikat:

 • Me konture të buta dhe mbështetëse të rehatshme
 • Shiriti gomës krijon stabilitet
 • Fëmijët ulen dhe ngrihen vetë
 • Pastrohet me lehtësi
 • Pa BPA dhe PVC

Të dhëna teknike:

 • Pesha: 900 gr
 • Përmasat: 36 x 35 x 31.5 cm
 • Prodhuar në SHBA

S’ka stok

 • Uturak për fëmijë Rozë/E Bardhë

  4,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Uturak për fëmijë Rozë/E Bardhë

   4,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabyBjorn

   Ngjyrë

   Powder Pink/White

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories