Karrige Stokke® Mutable™ V2

Marka

8,500 L

Brand:  
Stokke

Të krijuara për t’u përshtatur me tavolinën e lojës Stokke® MuTable™  V2 janë karrige funksionale dhe të gjithanshme. Falë dizajnit mund të përdoren për fëmijë të moshave të ndryshme. Janë  bërë prej druri të fortë, të sigurt dhe të qëndrueshëm që i bën karriget prej  Stokke® MuTable™ V2 ideale për përdorim nga të vegjlit. Gjithashtu lartësia është fleksibël dhe e rregullueshme falë këmbëzave fleksibël. Ngjyra i bën akoma më të këndshme për arredimin e dhomave të fëmijëve ose këndit të lojrave në shtëpi.

 • E bërë nga druri i fortë me bojë jo toksike me bazë uji
 • Këmbë të ndashme dhe të ndërrueshme
 • Lartësia e rregullueshme për mosha të ndryshme
 • E përputhshme me tryezën e luajtjes Stokke® MuTable™
 • Përshtatet lehtësisht me arredimin e dhomës së fëmijëve
 • Përmasat: 27 x 27 x 48 cm
 • Materiali: Dru
 • Pesha: 3 kg
 • E përshtatshme për moshat +3 vjeç
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Karrige Stokke® Mutable™ V2

  8,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karrige Stokke® Mutable™ V2

   8,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Stokke

   Ngjyra

   E bardhë, Clover Green, Lilac, Stormy Grey

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories