Karrocë e Priam – Jeremy Scott x Cybex

Marka

329,900 L

Brand:  
Cybex

Teknologji revolucionare dhe dizajn luksoz për e-Priam, karrocën e parë elektrike të Cybex. Inteligjente, intuitive dhe veçanërisht inovative, e-Priam ju lejon të ngjiteni dhe të zbrisni nga një kodër me lehtësi duke u përshtatur në mënyrë automatike edhe në terrene të vështira si rëra, zhavorri ose kalldrëmi. E-Priam e koleksionit ‘Wings’ nga Jeremy Scott është e zezë me një trup të mrekullueshëm në ngjyrë ari. Me disqe ari janë edhe rrotat off-road, pa harruar sigurisht krahët e artë  dhe nënshkrimin po ashtu të artë në sediljen Lux. Bateria ka një jetëgjatësi nga 8 në 45 km, në varësi të ngarkesës dhe kushteve të rrugës. Prindërit mund ta kontrollojnë gjendjen e baterisë në kohë reale. Ka dy motorë elektrik kur nevojiten, aspak të zhurmshëm dhe të bezdisshëm për vogëlushët. Falë aplikacionit të Cybex ju mund të komandoni dhe përshtasni sipas pëlqimit tuaj të gjitha karakteristikat e karrocës. Sistemi i ri i udhëtimit 4-në-1 e bën e-Priam një shoqërues të rehatshëm, të sigurtë e të kompletuar me të gjithë aksesorët e nevojshëm.

Karakteristikat:

 • Sistem udhëtimi 4 në 1
 • Siguri dhe komoditet
 • 2 motorë elektrik
 • Pëlhurë super cilësore me faktor mbrojtës 50+
 • Paloset dhe transportohet lehtësisht kudo
 • Bateria ka një jetëgjatësi nga 8 në 45 km
 • Mund ta komandoni me anë të aplikacionit Cybex në celular

Të dhënat teknike:

 • Mosha: Deri në 4 vjeç
 • Pesha e karrocës: 15.2 kg
 • Pesha mbajtëse maksimale: 22 kg
 • Koha e rimbushjes së baterisë: 3.5 orë

Ka stok

+
 • Karrocë e Priam - Jeremy Scott x Cybex

  329,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karrocë e Priam - Jeremy Scott x Cybex

   329,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Cybex

   Ngjyra

   E zezë, gold

   SKU: 4063846141258 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories