Karroca Eezy S Twist+2 Black Frame- Moon Black

Marka

54,000 L

Brand:  
Cybex

Karroca Eezy S Twist+2  Black Frame është e lehtë dhe kompakte, e krijuar për prindërit që duan të udhëtojnë. Përdoret për vogëlushët e moshës duke filluar nga 6 muajsh deri në rreth 4 vjeç, ose një peshe mbajtëse deri në 22 kg. Eezy S Twist+2 është krijuar për tua bërë jetën më të lehtë  prindërve duke u siguruar një shëtitje të rehatshme për vogëlushët e tyre.

Me njërën dorë është e mundur të rrotullohet njësia e sediljes nga prindi ose drejtim i udhëtimit duke shtypur një buton të vetëm. Krijuar për prindër me jetë dinamike, Eezy S Twist+2 është një karrocë e shkathët për qytetin dhe ofron karakteristika optimale të udhëtimit, nga amortizimi me 4 rrota për të përballur të gjitha terrenet. Mekanizmi i palosshëm me një dorë e kthen këtë karrocë në diçka kompakte në vetëm dy sekonda. Mekanizëm rrotullimi i plotë 360 gradë. Me mbylljen kompakte dhe vetë-mbështetëse, Eezy S Twist+2 mund të ruhet lehtësisht kudo dhe  gjithashtu njihet si bagazh dore për udhëtimet me avion. Thjeshtë perfekte!

Karakteristikat:

 • Mekanizëm rrotullimi i plotë 360 gradë
 • Është e lehtë dhe kompakte
 • Mund të komadohet lehtësisht dhe me një dorë
 • Mbyllet në mënyrë kompante në pak sekonda
 • Ofron karakteristika optimale të udhëtimit falë amortizimit me 4 rrota
 • Përballon çdo terren
 • Mund të ruhet lehtësisht kudo

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 80.5 x 45 x 105 cm
 • Pesha: 7.7 kg
 • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
 • Mosha: Nga 6 muajsh deri në 4 vjeç

S’ka stok

 • Karroca Eezy S Twist+2 Black Frame- Moon Black

  54,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karroca Eezy S Twist+2 Black Frame- Moon Black

   54,000 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Cybex

   Mosha

   Nga 6 muajsh deri në 4 vjeç

   Ngjyrë

   Moon Black

   Pesha

   7.7 kg

   Pesha mbajtëse

   Deri në 22 kg

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories