Karroca Cybex Eezy S Twist +2 silver frame – Beach blue turquoise

Marka

48,600 L

Brand:  
Cybex

Karroca Eezy S Twist+2  Silver Frame është e lehtë dhe kompakte, e krijuar për prindërit që duan të udhëtojnë. Përdoret për vogëlushët e moshës 6 muajsh deri në rreth 4 vjeç ose deri në 22 kg.  Falë mekanizmit të rrotullimit me 360° mund të vendoset me pamje nga prindi ose nga rruga duke shtypur një buton të vetëm. Krijuar për prindër me jetë dinamike, Eezy S Twist+2 është një karrocë e shkathët, e përshtatshme për qytetin dhe ofron karakteristika thelbësore si amortizimi me 4 rrota për të përballuar të gjitha terrenet. Mekanizmi i palosshëm me një dorë e kthen këtë karrocë në një ”çantë” kompakte në vetëm dy sekonda.  Me mbylljen kompakte dhe vetë – mbështetëse Eezy S Twist+2 mund të ruhet lehtësisht kudo dhe  gjithashtu njihet si bagazh dore për udhëtimet me avion.

Thjeshtë perfekte!

Karakteristikat:

 • Mekanizëm rrotullimi i plotë 360°
 • Super e lehtë dhe kompakte
 • Mund të komadohet lehtësisht edhe me një dorë
 • Mbyllet lehtësisht në pak sekonda
 • Amortizim me 4 rrota
 • Përballon çdo terren
 • Kur mbyllet qëndron vetë në këmbë
 • Njihet si bagazh dore për udheëtimet me avion

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 80.5 x 45 x 105 cm
 • Pesha: 7.7 kg
 • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
 • Mosha: Nga 6 muajsh deri në 4 vjeç
  Hurry up! Sale end in:

Ka stok

+
 • Karroca Cybex Eezy S Twist +2 silver frame - Beach blue turquoise

  48,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karroca Cybex Eezy S Twist +2 silver frame - Beach blue turquoise

   48,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Cybex

   Mosha

   Nga 6 muajsh deri në 4 vjeç

   Ngjyrë

   Beach Blue turquoise

   Pesha

   7.7 kg

   Pesha mbajtëse

   Deri në 22 kg

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories