Karroca

58,200 L

Karroca BABYZEN kjo mrekulli e vogël dhe ultra e lehtë për të kursyer hapësirën që vjen me një shasi e cila e bën jetën tuaj të përditshme me fëmijën dhe vogëlushin shumë më të lehtë. Falë madhësisë së saj kompakte, ajo mund të merret lehtësisht në bordin e një aeroplan dhe mund të ruhet edhe në bagazhin më të vogël të makinave. Falë mekanizmit të palosjes, i cili mund të operohet vetëm me njërën dorë, mollëza e kthen në një paketë të dobishme që mund të bartet mbi supe lehtësisht duke përdorur një rrip të mbushur dhe është gati për përdorim përsëri. Kështu, kurrë nuk do të kaloni një kohë të gjatë duke u marrë me një asamblim të ndërlikuar ose çmontim dhe keni më shumë kohë për të shijuar udhëtimet me fëmijën tuaj.

Manovrimi i lehtë i rrotave në të katër rrotat, përmes të cilit ofron rehati maksimale drejtimi edhe në terrene të vështira. Punimi i klasit të parë me materiale me cilësi të lartë e bën jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe pa sakrifikuar prakticitetin dhe funksionalitetin. Falë lidhjes së aluminit dhe pjesëve të pandryshkshme dhe plastike që janë të përforcuar me fije çeliku dhe fije qelqi, do ta shijoni për një kohë veçanërisht të gjatë.

Ajo që mund t’i bëjë të gjitha. Plotësisht funksional që rritet me fëmijën tuaj që nga lindja deri në fëmijët e vegjël. Mund të shndërrohet në një sistem udhëtimi duke bashkangjitur një vend të makinës për fëmijë, e cila ju bën edhe më fleksibël dhe të lëvizshëm. Pavarësisht nëse dëshironi ta përdorni që nga lindja apo nga muaji i 6-të i jetës së fëmijës tuaj, me grupet e tekstilit 0+ dhe 6+ ato mund të shijojnë avantazhet në çdo kohë.

Specifikat e produktit:

 • Shasi e aprovuar për fëmijë deri në 22 kg
 • Me set tekstili 0+: i përshtatshëm nga lindja
 • Me set tekstili 6+: i përshtatshëm nga 6 muaj
 • Rrotulluesi rrotat e përparme me amortizues
 • Shasi ultratinguj alumini
 • Mekanizëm unik i palosjes – mund të operohet me vetëm një dorë
 • Shufër e bërë prej lëkure sintetike; Lak sigurie
 • Përfshirë rripin e shpatullave
 • Madhësia e vogël e palosshme: 52 x 44 x 18 cm
 • Pesha: 6.2 kg

Ka stok

 • Karroca

  58,200 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Karroca

   58,200 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Gus 15 – Gus 16
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Karroca BABYZEN kjo mrekulli e vogël dhe ultra e lehtë për të kursyer hapësirën që vjen me një shasi e cila e bën jetën tuaj të përditshme me fëmijën dhe vogëlushin shumë më të lehtë. Falë madhësisë së saj kompakte, ajo mund të merret lehtësisht në bordin e një aeroplan dhe mund të ruhet edhe në bagazhin më të vogël të makinave. Falë mekanizmit të palosjes, i cili mund të operohet vetëm me njërën dorë, mollëza e kthen në një paketë të dobishme që mund të bartet mbi supe lehtësisht duke përdorur një rrip të mbushur dhe është gati për përdorim përsëri. Kështu, kurrë nuk do të kaloni një kohë të gjatë duke u marrë me një asamblim të ndërlikuar ose çmontim dhe keni më shumë kohë për të shijuar udhëtimet me fëmijën tuaj.

   Manovrimi i lehtë i rrotave në të katër rrotat, përmes të cilit ofron rehati maksimale drejtimi edhe në terrene të vështira. Punimi i klasit të parë me materiale me cilësi të lartë e bën jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe pa sakrifikuar prakticitetin dhe funksionalitetin. Falë lidhjes së aluminit dhe pjesëve të pandryshkshme dhe plastike që janë të përforcuar me fije çeliku dhe fije qelqi, do ta shijoni për një kohë veçanërisht të gjatë.

   Ajo që mund t’i bëjë të gjitha. Plotësisht funksional që rritet me fëmijën tuaj që nga lindja deri në fëmijët e vegjël. Mund të shndërrohet në një sistem udhëtimi duke bashkangjitur një vend të makinës për fëmijë, e cila ju bën edhe më fleksibël dhe të lëvizshëm. Pavarësisht nëse dëshironi ta përdorni që nga lindja apo nga muaji i 6-të i jetës së fëmijës tuaj, me grupet e tekstilit 0+ dhe 6+ ato mund të shijojnë avantazhet në çdo kohë.

   Specifikat e produktit:

   • Shasi e aprovuar për fëmijë deri në 22 kg
   • Me set tekstili 0+: i përshtatshëm nga lindja
   • Me set tekstili 6+: i përshtatshëm nga 6 muaj
   • Rrotulluesi rrotat e përparme me amortizues
   • Shasi ultratinguj alumini
   • Mekanizëm unik i palosjes – mund të operohet me vetëm një dorë
   • Shufër e bërë prej lëkure sintetike; Lak sigurie
   • Përfshirë rripin e shpatullave
   • Madhësia e vogël e palosshme: 52 x 44 x 18 cm
   • Pesha: 6.2 kg
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories