Karrocë Babyzen YOYO2 – Grey (Classic)

Marka

65,400 L

Brand:  
BabYzen

Karroca YOYO2 paloset dhe hapet me njërën dorë, mund të mbahet mbi supe si një çantë, rrëshqet kudo, ruhet lehtësisht dhe udhëton si bagazh dore në aeroplan. Karroca YOYO2 përfiton nga fleksibiliteti dhe amortizimi i pashembullt, falë bllokimit të ri individual në të 4 rrotat, duke lejuar e atë të udhëtojë në mënyrë të përsosur të gjitha llojet e sipërfaqeve. YOYO2 është jashtëzakonisht e fortë dhe e lehtë falë materialeve të saj me cilësi të lartë. Me aliazh alumini dhe plastikë teknike të veshur me çelik dhe të përforcuar me fibra xhami, karroca juaj do të zgjasë për disa breza.

Të gjitha produktet dhe aksesorët BABYZEN që i përshtaten YOYO2 përshtaten edhe me YOYO+.

Karakteristikat kryesore:

 • Paloset dhe transportohet lehtësisht me një dorë
 • Përmasa të përshtatshme për bagazh dore
 • Kosh magazinimi XXL
 • Materiale cilësore që i rezistojnë kohës dhe përdorimit
 • Mbrojtje nga rrezet e dëmshme të diellit UPF 50 +
 • Pëlhurat mund të hiqen dhe të lahen në lavatriçe me 30°C
 • Dorezë me rrip lidhës për më shumë siguri
 • Rripa sigurie me 5 kapje
 • Mbështetëse ergonomike e lëvizsshme në disa pozicione
 • Përshtatet në hapësirat më të vogla
 • Teknologji unike për amortizimin e rrotave Hytrel®
 • Perfshin çantën që mban karrocën

Të dhëna teknike: 

 • Pesha: 6.6 kg
 • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
 • Madhësia: 52 x 44 x 18 cm (e palosur)
+
 • Karrocë Babyzen YOYO2 - Grey (Classic)

  65,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karrocë Babyzen YOYO2 - Grey (Classic)

   65,400 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Ngjyra

   Gri

   Marka

   BabYzen

   Pesha

   6.6 kg

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories