Karrocë – Cybex Beezy B

Marka

39,900 L

Brand:  
Cybex

Beezy është një karrocë e përshtatshme për qytetin: mund të përdoret që nga lindja, është ultra-kompakte, perfekte për rrugët e qytetit si dhe paloset e hapet në 1 sekond. Me Beezy-in e ri jeta është më e lehtë: Përveç elegancës së saj ekskluzive, kjo karrocë e rehatshme qyteti ofron zhdërvjelltësi të madhe, është krijuar për prindërit që duan të jenë në lëvizje dhe siguron lumturi dhe rehati për fëmijët. Karroca Cybex Beezy B mundëson një sistem kompakt udhëtimi dhe sigurie, falë pezullimit të rrotave. Për të mbrojtur fëmijën tuaj në ditët me diell, mbulesa diellore USF50+ ofron hije dhe mbrojtje maksimale. Shtrirja e rregullueshme e mbështetëses siguron një pozicion ideal gjumi në karrocë.

Karakteristika:

 • Ultra – kompakte, mund të qëndrojë lehtësisht brënda një dollapi, poshtë tavolinës në një restorant, në kabinën e avionit etj.
 • Perfekte për rrugët e qytetit
 • Ofron komoditet, rehati dhe siguri maksimale
 • Hapet dhe mbyllet lehtë dhe në kohë rekord
 • Ndenjëse ergonomike
 • Rrota amortizuese
 • Tendë dielli USF 50+

Të dhënat teknike:

 • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
 • Mosha: Nga 6 muajsh deri në 4 vjeç
 • Për tu përdorur që nga lindja duhet të bëhët nëpërmjet përshtatësve (blihen veçmas)
 • Përmasat (hapur): 81 x 44 x 105 cm
 • Përmasat (mbyllur): 26 x 43 x 58 cm
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Karrocë - Cybex Beezy B

  39,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karrocë - Cybex Beezy B

   39,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 47.2 × 12.4 × 56.4 cm
   Marka

   Cybex

   Cybex Beezy B

   Blue Turquoise, Lava Grey, Ocean Blue

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories