Doona karrocë & car seat – Blush Pink

Marka

69,900 L

Brand:  
Doona

Doona është sistemi i parë i plotë dhe plotësisht i integruar i udhëtimit në botë, që ju lejon të shndërroni car seat-it tuaj në karrocë në pak sekonda. Dizajni i hijshëm dhe elegant ju lejon të udhëtoni në rrugë me lehtësi, pa ja shqetësuar gjumin dhe pa e lëvizur fëmijën tuaj kur hipni në një makinë, kur udhëtoni me autobus ose hipni shkallët. Sedilja e makinës dhe karroca revolucionare ofrojnë një zgjidhje të sigurtë dhe praktike për prindërit modern që janë gjithmonë në lëvizje. Koleksioni i fundit me shtatë ngjyra të gjalla, i përgjigjet nevojave të familjeve të cilët janë gjithmonë në një hap me modën.

Karakteristikat:

 • Tansformim në dy sekonda me një lëvizje nga car-seat në karrocë dhe anasjelltas
 • Rripa sigurie me 5 pika
 • Timon i rregullueshëm – vepron gjithashtu si një shirit mbrojtës për përplasjet brenda makinës
 • Tendë e re me material elastik në ngjyrat e modës
 • Pëlhurat mund të hiqen dhe të lahen në lavatriçe
 • Materiale të sigurta për fëmijë dhe pëlhura të reja të përmirësuara, të ajrosshme
 • Standardet më të larta të sigurisë dhe cilësisë
 • I aprovuar nga TUV dhe FAA për udhëtime

Të dhënat teknike:

 • Madhësia e mbyllur: 59.9 x 43.9 x 66 cm
 • Madhësia e hapur: 99 x 43.9 x 81.8 cm
 • Pesha: 7.5 kg
 • Mosha: +0 muajsh

Ka stok

 • Doona karrocë & car seat - Blush Pink

  69,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Doona karrocë & car seat - Blush Pink

   69,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 10 – Dhj 10
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Doona

   Ngjyrë

   Blush pink

   Mosha

   +0 muajsh

   Certifikime

   Aprovim nga TUV dhe FAA për udhëtime

   Pesha

   7.5 kg

   Përmasat (Hapur)

   99 x 43.9 x 81.8 cm

   Përmasat (Mbyllur)

   59.9 x 43.9 x 66 cm

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories