Karrocë dhe ulëse për automjet- Gold Limited Edition

Marka

79,900 L

Brand:  
Doona

Karroca dhe Ulësja e automjetit Doona Gold Limited Edition është sistemi i parë  i plotë dhe plotësisht i integruar i udhëtimit, duke ju lejuar të lëvizni vogëlushët tuaj nga ndenjësja e makinës në karrocë në pak sekonda. Madje pa i shqetësuar aspak. Dizajni modern dhe me stil, kombinim perfekt i dizajnit,  ju lejon të udhëtoni në rrugë me lehtësi, kur hipni në një makinë, udhëtoni me autobus ose ecni shkallëve. Doona ju siguron një zgjidhje të sigurt dhe praktike për të gjithë prindërit pa i penguar në jetën e përditshme plot lëvizje.

Koleksioni i fundit vjen me një sugjerim plot me stil dhe me gjashtë ngjyra të gjalla, një mbulesë të brendshme të përditësuar plotësisht të zezë dhe një kornizë të lëmuar prej alumini. Ky koleksion u përgjigjet nevojave funksionale dhe moderne për çdo prind.

Karakteristikat:

 • Lëvizje e shpejtë pa shqetësim nga karroca në ulësen për automjete dhe anasjelltas
 • Material i përmirësuar ndjeshëm
 • Profile alumini ngjyrë gold
 • Mbulesa e timonit e lëvizshme prej lëkure artificiale e zezë
 • Çanta për aksesorë shtesë
 • Tekstilet mund të hiqen dhe të lahen
 • Material cilësor
 • Siguron më shumë ajrosje për vogëlushët
 • Më e sigurtë dhe komode
 • Aprovim nga TUV dhe FAA për udhëtime

Të dhënat teknike:

 • Madhësia e mbyllur: 59.9 x 43.9 x 66 cm
 • Madhësia e hapur: 99 x 43.9 x 81.8 cm
 • Pesha: 7.5 kg
 • Mosha: +0 muajsh

S’ka stok

 • Karrocë dhe ulëse për automjet- Gold Limited Edition

  79,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karrocë dhe ulëse për automjet- Gold Limited Edition

   79,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Doona

   Ngjyrë

   Gold & Black

   Mosha

   +0 muajsh

   Certifikime

   Aprovim nga TUV dhe FAA për udhëtime

   Pesha

   7.5 kg

   Përmasat (Hapur)

   99 x 43.9 x 81.8 cm

   Përmasat (Mbyllur)

   59.9 x 43.9 x 66 cm

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories