Karrocë druri për kukulla Djeco

Marka

5,700 L

Brand:  
Djeco

Wooden Stroller është karroca e vogël perfekte për një kukull, e sjellë me shumë dashuri nga Djeco. Është e  lehtë dhe e palosshëm, kompakte dhe mund të merret kudo me vete. Vjen  me një dizajn të adhurueshëm plot ngjyra dhe bërë me skelet druri.

Karakteristikat:

 • E përshtatshme për kukulla nga 30 deri në 34 cm
 • Paloset me lehtësi
 • Kompakte
 • Bërë nga material druri i certifikuar FSC®
 • Pastrohet me lehtësi me ujë e sapun

Detaje teknike:

 • Mosha: +18 muajsh
 • Përmasat: 24 x 44 x 38 cm

Ka stok

+
 • Karrocë druri për kukulla Djeco

  5,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karrocë druri për kukulla Djeco

   5,700 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories