Karrocë Gazelle SLV Ocean Blue

Marka

98,900 L

Brand:  
Cybex

Karroca Cybex Gazelle është shoqëruesi ideal nëse jeni duke shëtitur të vegjlit tuaj ose keni dalë për blerje në dyqane. I përshtatet në mënyrë perfekte jetës moderne dhe stilit urban. Karroca rritet gjithashtu me rritjen e vogëlushëve tuaj, duke suportuar mbi 20 konfigurime. E përshtatshme që nga lindja dhe pozicioni ergonomik i ndenjës së karrocës e bën Gazelle  zgjedhjen ideale për prindërit e rinj.  Karroca Cybex Gazelle  do tu mundësojë vogëlushëve tuaj qetësi, rehati maksimale dhe mbrotje si nga dielli dhe faktorët e tjerë atmoseferik gjatë udhëtimeve. Por, jo vetëm kaq, një kosh pazari e bën akoma më perfekte këtë karrocë. Mbani të gjitha blerjet tuaja pa shqetësuar aspak vogëlushët dhe duke mos u vënë në vështirësi në drejtim.

 

 • Do tu mundësojë vogëlushëve tuaj qetësi dhe rehati maksimale gjatë udhëtimeve
 • Gazelle rritet me familjen tuaj
 • I pështatet perfekt stilit modern dhe jetës urbane
 • Ergonomike
 • Tenda XXL UPF50+ ofron mbrojtje maksimale
 • Mbulesa e diellit përmban një panel rrjetë
 • Kosh mbajtës për pazaret
 • Dorezë mbajtëse e integruar
 • Përmasat: 93- 106 x 65 x 100- 110
 • Përmasat palosur:  86 x 35 x 65 cm
 • Mosha: Deri në 4 muajsh
 • Pesha mbajtëse: 22 kg
 • Pesha: 12.6kg
 • Pesha mbajtëse e koshit: Deri në 23 kg

Ka stok

 • Karrocë Gazelle SLV Ocean Blue

  98,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karrocë Gazelle SLV Ocean Blue

   98,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Weight 4.9 kg
   Dimensions 86 × 46 × 62 cm
   Marka

   Cybex

   Mosha

   deri në 6 muajsh

   Ngjyrë

   Deep Black

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories