Karrocë Joolz AER+ Cot Sage Green

Marka

54,000 L

Brand:  
Joolz

Karrocë Joolz e përshtatshme që nga lindja dhe vjen me një dizajn kompakt, super komode dhe lehtësisht e manovrueshme në zonat urbane. Karroca është perfekte për shëtitje, duke ofruar një rehati maksimale për vogëlushët tuaj.  Sedilja e saj super komode i ndihmon fëmijët tuaj të çlodhen, të ulen dhe të flenë në rehati maskimale me  tre pozicione të ndryshme qëndrimi. Mbulesa dhe pëlhura, UPF 50+, e cila është cilësore dhe e papërshkueshme e mban foshnjën super të mbrojtur . Rrotat e mëdha dhe drejtimi super i lehtë sigurojnë një udhëtim të qetë dhe me një dorë. 

Karakteristikat:

 • Karrocë Joolz e përshtatshme që nga lindja
 • Ergonomike
 • Karrocë e kompletuar me ndenjëse të lartë për ta pasur fëmijën sa më pranë jush
 • Tre pozicione qëndrimi për rehati maksimale gjatë gjithë ditës: gjumë, pushim, aktiv
 • E manovrueshme lehtësisht dhe me rrota rrotulluese
 • Testuar për sigurinë dhe cilësinë
 • Mbulesa dhe pëlhura e cila është cilësore dhe e papërshkueshme e mban foshnjën super të mbrojtur

Të dhëna teknike:

 • Përmasat e hapur: 83 x 45 x 105.5 cm
 • Përmasat e mbyllur: 45 x 53.5 x 21.5 cm
 • Pesha mbajtëse e çantës: 5 kg
 • Pesha mbajtëse: deri në 22 kg

 

S’ka stok

 • Karrocë Joolz AER+ Cot Sage Green

  54,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karrocë Joolz AER+ Cot Sage Green

   54,000 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Weight 13.4 kg
   Dimensions 101 × 56 × 131 cm
   Marka

   Joolz

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories