Karrocë Joolz Brilliant Black

Marka

96,700 L

Brand:  
Joolz

Karrocë Joolz e përshtatshme që nga lindja dhe vjen me një dizajn kompakt, super komode dhe lehtësisht e manovrueshme në zonat urbane. Karroca është perfekte për shëtitje, duke ofruar një rehati maksimale për vogëlushët tuaj.  Sedilja e saj super komode i ndihmon fëmijët tuaj të çlodhen, të ulen dhe të flenë në rehati maskimale me  tre pozicione të ndryshme qëndrimi. Mbulesa e saj e diellit XXL e mban foshnjën super të mbrojtur. Rrotat e mëdha dhe drejtimi super i lehtë sigurojnë një udhëtim të qetë dhe me një dorë. Risia e dritave LED në pjesën e përparme dhe të pasme të karrocës do të lejojë udhëtimet gjatë natës. Super kompakte, mbyllet me ndenjësen dhe përfshin një dorezë për transport të lehtë.

Karakteristikat:

 • Karrocë Joolz e përshtatshme që nga lindja
 • Karrocë e kompletuar me ndenjëse të lartë për ta pasur fëmijën sa më pranë jush
 • Tre pozicione qëndrimi për rehati maksimale gjatë gjithë ditës: gjumë, pushim, aktiv
 • Ndenjëse e kthyeshme me pozicione të ndryshme
 • E manovrueshme lehtësisht dhe me rrota rrotulluese
 • Testuar për sigurinë dhe cilësinë
 • Palosja e tendës pa asnjë zhurmë nuk shqetëson gjumin e foshnjës tuaj
 • Hapje rrjetë e kapuçit për ajrosje me dritare praktike që ju lejon të shihni gjithmonë fëmijën

Të dhëna teknike:

 • Përmasat e hapur: 84 x 51 x 96-107 cm
 • Përmasat e mbyllur: 66.5 x 51 x 33 cm
 • Pesha: 11.5 kg
 • Pesha mbajtëse: deri në 22 kg

S’ka stok

 • Karrocë Joolz Brilliant Black

  96,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karrocë Joolz Brilliant Black

   96,700 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Weight 13.4 kg
   Dimensions 101 × 56 × 131 cm
   Marka

   Joolz

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories