Karrocë – Libelle Lava Grey

Marka

32,900 L

Brand:  
Cybex

Libelle është karroca e re kompakte nga Cybex për udhëtime të rehatshme me makinë, tren dhe avion. Falë një prej mbylljeve më kompakte në botë, Libelle paloset në një pako gjeniale që kursen hapësirë, është e përsosur për t’u ruajtur në kabinën e avionit, nën sedilje në tren ose si bagazh dore, kudo që ju nevojitet. Me një peshë prej 5,9 kg, është karroca perfekte për t’u marrë praktikisht kudo falë lehtësisë së saj dhe përmasave të vogla. Tek karoca Libelle ju mund të instaloni të gjitha sediljet e makinës Cybex më të vlerësuara dhe të transportoni fëmijën tuaj nga makina në karrocë në kohë rekord dhe me lehtësi.

Karakteristikat:

 • Paloset lehtësisht në një pako ultra kompakte
 • Me peshë vetëm 5,9 kg, super e lehtë, është e thjeshtë për t’u ngritur dhe mbajtur
 • Mbështetja e rregullueshme e këmbëve dhe shtrirja e plotë ndihmojnë në sigurimin e një pozicioni ideal të gjumit në karrocë
 • Kudo që të jeni, amortizimi i rrotave të përparme e bëm udhëtimin të rehatshëm dhe karrocën lehtësisht të manovrueshme
 • Mbështetja e shpinës së karrocës mund shtrihet ose të ngrihet me një dorë
 • Përdorimi: nga 6 muajsh deri në 4 vjeç (pesha maksimale 22 kg)

E veçantë sepse:

Është një karrocë ultra kompakte, dinamike, e gatshme për çdo gjë: nëse qëndroni në radhë, regjistroheni ose bëni një pushim përpara udhëtimit, thjesht mbani Libelle të mbyllur në këmbët tuaja.

Përmasat dhe pesha:

 • Përmasat e hapur: 71 x 52 x 102 h cm
 • Përmasat e mbyllur: 32 x 20 x 48 h cm
 • Pesha: 5.9 kg

S’ka stok

 • Karrocë - Libelle Lava Grey

  32,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karrocë - Libelle Lava Grey

   32,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 47.2 × 12.4 × 56.4 cm
   Marka

   Cybex

   Ngjyrë

   Lava Grey

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories