Karrocë lodër me tërheqje

Marka

14,200 L

Brand:  Le Toy Van

Karrocë lodër me tërheqje,  prej druri, e krijuar për eksploruesit e vegjël nga Le Toy Van. Kjo lodër vjen me një dizajn tërheqës, tradicional dhe është plot hijeshi nostalgjie në pritje të aventurave. Vogëlushët mund të argëtohen pafund të shtëpi me vagonin tërheqës mbushur me lodra ose kukulla. Materialet përbërëse e bëjnë të fortë për ti rezistuar goditjeve dhe viteve. Kjo karrocë lodër me tërheqje mund të jetë një ide e bukur dhe e veçantë dhurate. Gjithashtu ju mund të përdoret si dekorues dhome ose edhe si mbajtës lodrash, apo askesorësh.

Karakteristikat:

 • Tërheqje druri në stilin vintage
 • Promovon imagjinatën krijuese, të folurit dhe zhvillimin shoqëror
 • Testuar rigorozisht për të përmbushur standardet më të larta të sigurisë
 • Dekoruar duke përdorur bojëra me bazë uji, jo toksike
 • Lodër argëtuese

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç

S’ka stok

 • Karrocë lodër me tërheqje

  14,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karrocë lodër me tërheqje

   14,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Le Toy Van

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 5060023416023 Categories: ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories