Karrocë Melio Street B – Real Black

Marka

69,000 L

Brand:  
Cybex

Ky koleksion i ri CYBEX përdor mesazhe të maskuara për të krijuar një pamje gjithnjë në zhvillim që ndryshon teksa drita godet pëlhurën. Melio street bën homazhe për të gjithë artistët e rrugës, të cilët nuk rreshtin së krijuari për të përcjellë mesazhin e tyre. E përkryer për profesionistët urbanë që kërkojnë të qëndrojnë të lidhur me atmosferën e rrugës duke ruajtur një lidhje me botën e modës, koleksioni MELIO STREET ofron një përzierje unike të formës dhe funksionit.

Karakteristikat:

 • Tepër e lehtë dhe shumë kompakte në mbyllje
 • Rehati maksimale për vogëlushët
 • Sedilje e kthyeshme nga prindërit si dhe nga rruga
 • Tendë dielli Supreme XXL për mbrojtje maksimale nga dielli dhe era (SPF 50 +)
 • Ju lejon të udhëtoni të qetë në të gjitha sipërfaqet, lëvizshmërinë për ju dhe gjumin e pandërprerë për fëmijën tuaj
 • Rripa sigurie rezistent për siguri maksimale
 • Amortizim në rrotat e pasme dhe të përparme

Të dhënat teknike:

 • Pesha: 6.2 kg
 • Mosha: Nga lindja deri në afro 3 vjeç
 • Pesha mbajtëse: Deri në 15 kg
 • Pëlhura lahet në lavatriçe me 30°
 • Pershtatet me Melio Cot and Cocoon S

S’ka stok

 • Karrocë Melio Street B - Real Black

  69,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karrocë Melio Street B - Real Black

   69,000 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Cybex

   Ngjyrë

   Real Black

   SKU: 4063846321582 Categories: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories