Karrocë Orfeo

Marka

37,200 L

Brand:  
Cybex

Orfeo kombinon komoditetin e një karroce kompakte me komoditetin e një karroce qyteti. Shëtitni kudo me  vogëlushët tuaj që nga lindja deri në 4 vjeç. Orfeo mund të merret me vete kudo falë palosjes kompakte që ofron. Dhe veçoria e sistemit të udhëtimit ju lejon të kaloni me lehtësi nga makina në rrugë. Vjen me një dizajn ergonomik me disa pozicionime për të ofruar komoditet maksimal për vogëlushë tuaj. Si të gjitha karrocat Cybex, Orfeo ofron tendë dielli, për një udhëtim relaksues. Vjen në disa kombinime ngjyrash dhe përshtatet me sediljet e makinave cybex.

Karakteristikat:

 • Mbështetëse e rregullueshme dhe kompakte
 • Mbyllet dhe paloset me një dorë
 • Kompakte dhe komode
 • Tendë dielli XL UPF50+
 • Dizajn ergonomik
 • Pozicione fleksibile
 • Hapet dhe mbyllet me lehtësi

Të dhëna teknike:

 • Gjatësia: 77 x 52 x 102 cm
 • Pesha: 6.3 kg
 • Pjesa e mbuluar mund të lahet në 30 °
 • Nga lindja deri në 22 kg (afërsisht 4 vjeç)
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Karrocë Orfeo

  37,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karrocë Orfeo

   37,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Cybex

   Orfeo

   Beach Blue, Natural Green

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories