Karroce Priam – Rose Gold Classic Collection

Marka

163,400 L

Brand:  
Cybex

Karroca Cybex Platinum Priam është maja e linjës ekskluzive Cybex Platinum, elegante dhe me një stil të pagabueshëm. Një karrocë fëmijësh bashkëkohore, funksionale dhe praktike. Çdo detaj i Cybex Stroller Priam studiohet imtësisht. I përdorshëm që nga lindja deri në 22 kg (rreth 4 vjet), PRIAM është një sistem i koordinuar që ofron një përzgjedhje të gjerë opsionesh personalizimi, të projektuara për t’u rritur me fëmijën tuaj që nga dita e parë e jetës. Për fëmijët më të rritur, Priam mund të përdoret si një karrocë e sofistikuar, me një ndenjësse që mund të rregullohet në drejtim të prindërve ose me pamje nga rruga.

Karakteristika:

 • Dizajn unik
 • Mbështetëse e rregullueshme dhe kompakte
 • Siguri dhe komoditet
 • Mbyllje dhe përkulje me një dorë
 • Tendë XXL
 • Kosh XXL
 • Ulëse në lartësinë e tryezave për të rritur
 • Rrota amortizuese dhe të bllokueshme

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e sediljes: 47.2 x 12.4 x 56.4 cm
 • Përmasat e shasisë së palosur (përfshirë rrotat): 95.5 x 57.5 x 31 cm

 

  Hurry up! Sale end in:
+
 • Karroce Priam - Rose Gold Classic Collection

  163,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karroce Priam - Rose Gold Classic Collection

   163,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 95.5 × 57.5 × 31 cm
   Marka

   Cybex

   Ngjyra shasisë

   Rosegold

   Classic collection

   Deep Black, Nautical Blue, Mountain Blue, Soho Grey, Khaki Green, Mustard Yellow, Autumn Gold

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories