Karrocë Xplory® X- Rich Black

Marka

139,000 L

Brand:  
Stokke

Dizajn unik e cilësi superiore që ju përafron edhe më shumë me foshnjën tuaj!

Karroca Xplory® X është zgjedhja perfekte për prindërit e kërkues që duan më të mirën për vogëlushët e tyre pa cenuar sigurinë, cilësinë ose stilin. Xplory® X i sjell vogëlushët tuaj më afër për t’u ndjerë të sigurt dhe të dashur. Ulësja mbrojtëse me pozicione aktive, pushimi dhe gjumi i jep fëmijës tuaj komoditetin më të mirë në çdo hap të rrugës. Dizajni inovativ Skandinav e bën Stokke® Xplory® X të lehtë për tu manovruar e kontrolluar. Aksesorët e sediljeve të makinës e bëjnë atë ideale për funksionin e plotë për të porsalindurit.

Karakteristikat:

 • Mundëson komoditet dhe rehati  nga të porsalindurit deri në 22 kg
 • Sedilje mbrojtëse për komoditetin e bebes
 • E manovrueshme lehtësisht dhe me rrota rrotulluese
 • Testuar për sigurinë dhe cilësinë
 • Sedilje e lartë për ta mbajtur fëmijën tuaj afër.
 • Sedilja e lartë ndihmon në shmangien e përkuljes, duke e bërë më të lehtë në shpinë kur ndërveproni me fëmijën tuaj
 • Palosja e tendës pa asnjë zhurmë nuk shqetëson gjumin e foshnjës tuaj
 • Pëlhura ekstra të buta për mbrojtje nga dielli deri në 50°C
 • Rrota të lëvizshme për pastrim të lehtë

Të dhëna teknike:

 • Dimensionet e shasisë: 101 x 56 x 131 cm
 • Garanci 3-vjeçare
 • Prodhuar në Hollandë

 

S’ka stok

 • Karrocë Xplory® X- Rich Black

  139,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Karrocë Xplory® X- Rich Black

   139,000 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Weight 13.4 kg
   Dimensions 101 × 56 × 131 cm
   Marka

   Stokke

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories