Unazë silikoni – Karrota Cathy

Marka

2,200 L

Brand:  Oli & Carol

Karrota Cathy do të stimulojë shqisat e foshnjeve teksa i qetëson edhe mishrat e dhëmbëve. Ky produkt është i përsosur për tu përdorur si një thithës për fëmijët, si lodër dhe si shoqërues gjatë larjeve. Është bërë me një proces artizanal, eko-miqësor me gomë 100% natyrale nga pemët Hevea. Karrrota  Cathy është bërë e gjitha në një copë  të vetme, pa vrima. Gjithashtu është pikturuar me dorë me pigmente natyrore, kështu që është unike!

Çfarë e bën të vyer:

 • E butë, e lehtë për t’u kapur dhe e sigurtë
 • Stimulon shqisat e foshnjës dhe qetëson mishrat e dhëmbëve
 • Pikturuar me dorë me pigmente natyrale.
 • Plotësisht i sigurtë për fëmijët duke plotësuar të gjitha standardet ndërkombëtare të sigurisë të produkteve për fëmijë

Të dhënat teknike:

 • Higjenike dhe pa vrima
 • E biodegradueshme dhe miqësore me mjedisin
 • Pa përmbajtje lëndësh toksike
 • Bërë me gome 100% natyrale nga pemët Hevea

Ka stok

+
 • Unazë silikoni - Karrota Cathy

  2,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Unazë silikoni - Karrota Cathy

   2,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 06 – Tet 06
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Oli & Carol

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories