Lojë me letra – ABC Miam

Marka

1,600 L

Brand:  
Djeco

Kartat e lojës, ABC Miam janë perfekte për orë argëtimi pafund për fëmijët.  ABC Miam është një lojë fjalësh origjinale dhe argëtuese  për fëmijë të moshës +8 vjeç. Fëmijët do duhet të ushqejnë monstrat e zgjedhur me kafshë të tjera. Por, kujdes! Monstrat kanë preferenca.  Kjo lojë është perfekte për tu luajtur në grupe, zakonisht me 2-4 lojtarë dhe zgjat 20 minuta dhe përmban 66 karta.  Këto karta loje mprehin aftësitë elokuencës dhe nxitin ndërveprimin.

Si funksionon loja?

Kutia përmban karta me monstra dhe karta me kafshë ushqyese. Secili lojtar duhet të zgjedhi kartë monstër dhe ta mbajë hapur. Secili nga monstrat ka preferenca kafshësh për të ngrënë në bazë të shkronjave dalluese. Nëse fëmijë gjejnë emrin e një kafshe dhe ajo përmban shkronja që karta monstër i ka atëherë e merr atë kartë. Secila nga kartat ka edhe pikë respektive. Në fund kush grumbullon më shumë pikë fiton. 

Karakteristikat:

 • ABC Miam është një lojë fjalësh origjinale dhe argëtuese  për fëmijë të moshës +8 vjeç
 • Janë perfekte për orë argëtimi pafund për fëmijët
 • Luhet nga 2- 4 lojtarë,  zgjat 20 minuta dhe përmban 66 karta
 • Zhvillojnë aftësitë e elokuencës
 • Zhvillojnë dhe nxitin ndërveprimin

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 15 x 11 x 3 cm
 • Mosha: +8 vjeç

Ka stok

 • Lojë me letra - ABC Miam

  1,600 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Lojë me letra - ABC Miam

   1,600 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Sht 30 – Tet 01
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +8 vjeç

   Barkodi: 3070900051478 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories