Lojë me letra – Kafshët gjigande

Marka

1,600 L

Brand:  
Djeco

Kartat e lojës, Batanimo janë perfekte për orë argëtimi pafund për fëmijët.  Batanimo është një lojë mprehtësie, shpejtësie dhe argëtimi për fëmijë të moshës nga 3 deri në 6 vjeç. Fëmijët do konkurrojnë midis tyre me karta me kafshë të madhësive të ndryshme. Kush ka kartën më të madhe ia merr kundërshtarit deri në kartën e fundit. Kjo lojë është perfekte për tu luajtur në grupe, zakonisht me 2-4 lojtarë, zgjat 10 minuta dhe përfshin 36 karta. Këto karta loje zhvillojnë aftësitë vëzhguese, shkathtësojnë dhe nxitin ndërveprimin.

Si funksionon loja?

Kutia përmban 36 karta me dizajne të kafshëve të ndryshme dhe secila prej tyre ka një matës madhësie nga 1 deri në 6, sipas rendit rritës. Çdo lojtar zgjedh një kartë dhe kush është më e madhe ia fiton dhe ia merr kundërshtarit. Nëse të dyja kartat e kafshëve kanë të njejtën madhësi, atëhere fillon “beteja”. Tanimë lojtarët duhet të vendosin edhe dy seri kartash mbi ato dhe hapet vetëm kartat e tretë, kush ka kartën më të madhe i merr të gjitha. Loja përfundon kur njëri nga lojtarët i merr të 36 kartat. 

Karakteristikat:

 • Batanimo është një lojë mprehtësie, shpejtësie dhe argëtimi për fëmijë të moshës nga 3 deri në 6 vjeç
 • Fëmijët do konkurrojnë midis tyre me karta me kafshë të madhësive të ndryshme
 • Kush ka kartën më të madhe ia merr kundërshtarit deri në kartën e fundit
 • Luhet nga 2- 4 lojtarë, zgjat 10 minuta dhe përmban 36 karta
 • Zhvillojnë aftësitë vëzhguese
 • Shkathtësojnë dhe nxitin ndërveprimin

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 15.6 x 11.7 x 2.8 cm
 • Mosha: 3- 6 vjeç

Ka stok

 • Lojë me letra - Kafshët gjigande

  1,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lojë me letra - Kafshët gjigande

   1,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 26 – Mar 26
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   3- 6 vjeç

   SKU: 3070900051775 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories