Lojë me letra – Dinosaur

Marka

1,300 L

Brand:  
Djeco

Kartat e lojës, Batasaurus janë perfekte për orë argëtimi pafund për fëmijët.  Batasaurus është një lojë strategjike, stimuluese dhe argëtuese për fëmijë të moshës +5 vjeç. Fëmijëve do t’ju pëlqejë ta luajnë këtë lojë force me llojet e ndryshme të dinosaurëve. Kush mbledh më shumë pikë force, fiton lojën. Kjo lojë është perfekte për tu luajtur në grupe, zakonisht me 2-4 lojtarë, zgjat 10 minuta dhe përfshin 48 karta. Këto karta loje zhvillojnë aftësitë vëzhguese, shkathtësojnë fëmijët dhe nxitin ndërveprimin.

Si funksionon loja?

Janë 48 karta me dinosaurë të ndryshëm bashkë me pikë fortësie. Çdo lojtar duhet të masi kartat e përzgjeshura me të tjerët. Nëse karta me dinosaurin e tij ka më shumë pikë force se të tjerët, atëherë i merr të gjitha kartat. Lojën e fiton lojtari me më shumë pikë force të grumbulluara.

Karakteristikat:

 • Batasaurus është një lojë strategjike, stimuluese dhe argëtuese për fëmijë të moshës +5 vjeç
 • Fëmijëve do t’ju pëlqejë ta luajnë këtë lojë force me llojet e ndryshme të dinosaurëve
 • Kush mbledh më shumë pikë force, fiton lojën
 • Luhet nga 2- 4 lojtarë, zgjat 10 minuta dhe përmban 48 karta
 • Shkathtësojnë dhe nxitin ndërveprimin
 • Zhvillojnë aftësitë strategjike

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 8.5 x 11.5 x 3 cm
 • Mosha: +5 vjeç

S’ka stok

 • Lojë me letra - Dinosaur

  1,300 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Lojë me letra - Dinosaur

   1,300 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +5 vjeç

   Barkodi: 3070900051362 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories