Lojë me letra – Kësulkuqja

Marka

1,300 L

Brand:  
Djeco

Kartat e lojës, Mechanlou janë perfekte për orë argëtimi pafund për fëmijët.  Mechanlou është një lojë strategjike, stimuluese dhe argëtuese për fëmijë të moshës nga 4 deri më 7 vjeç. Fëmijëve do t’ju pëlqejë ta luajnë këtë lojë me personazhe nga kësulkuqja. Fituesi është lojtari i parë me të 6 letrat e historisë…por kujdes nga ujku! Kjo lojë është perfekte për tu luajtur në grupe, zakonisht me 2-4 lojtarë, zgjat 15 minuta dhe përfshin 50 karta. Këto karta loje zhvillojnë aftësitë vëzhguese, shkathtësojnë fëmijët dhe nxitin ndërveprimin.

Karakteristikat:

 • Mechanlou është një lojë strategjike, stimuluese dhe argëtuese për fëmijë të moshës nga 4 deri më 7 vjeç
 • Fëmijëve do t’ju pëlqejë ta luajnë këtë lojë me personazhe nga kësulkuqja
 • Luhet nga 2- 4 lojtarë, zgjat 15 minuta dhe përmban 50 karta
 • Shkathtësojnë dhe nxitin ndërveprimin
 • Zhvillojnë aftësitë strategjike

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 11.7 x 8.5 x 2.8 cm
 • Mosha: 4-7 vjeç

S’ka stok

 • Lojë me letra - Kësulkuqja

  1,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lojë me letra - Kësulkuqja

   1,300 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   4- 7 vjeç

   SKU: 3070900051263 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories